Publicatiedatum: 19-07-2011
In
de gemeente Eindhoven gelden de volgende regels voor het parkeren van
motoren.
u mag uw motor op de stoep parkeren. Zorg wel dat u de doorgang niet blokkeert; voetgangers en rolstoelen mogen geen last hebben van de motor. Parkeer uw motor ook niet voor deuren, vlak naast of op gehandicaptenparkeerplaatsen of op laad- en losplaatsen.
Ook mag u uw motor op een parkeerplaats parkeren.
Als u uw motor op straat parkeert of in een parkeervak in een gebied waar betaald parkeren geldt, moet u betalen voor de motor. Uiteraard kunt u geen kaartje uit de parkeerautomaat op de motor leggen. Betalen kan daarom alleen indien u gebruik maakt van stadspasparkeren of gsm-parkeren met de providers Parkline of Parkmobile. U hoeft dan geen kaartje te hebben, wij controleren op basis van het kenteken of u betaald heeft. Bent u klant bij gsm provider Yellowbrick dan kunt u nog niet parkeren zonder kaartje.
Kunt u niet op één van bovenstaande manier betalen dan moet u gewoon een kaartje kopen bij de automaat. Wij adviseren dan dit kaartje bij u te houden en later, indien nodig, te overleggen.
Als u uw motor op de stoep parkeert in een gebied waar betaald parkeren geldt dan hoeft u niet te betalen.
Telefoon: