Publicatiedatum: 02-02-2012
Woensdag 1 februari nam mevrouw Doré-Dirven een elektrische fiets in ontvangst. Zij heeft deze jaarprijs gewonnen van de actie fiets-en-win (www.fiets-en-win.nl/eindhoven). De fiets is beschikbaar gesteld door hoofdsponsor Sparta.
Gebruikers van gratis beheerde fietsenstallingen maken met ‘fiets-en-win’ kans op prachtige prijzen. Dat doen ze door simpelweg elke keer als ze de fiets in de stalling zetten, de stadspas voor de speciale paslezer te houden. Iedereen met een stadspas kan dus meedoen. De gemeente Eindhoven ziet graag meer mensen op de fiets. Dit is één van de acties om fietsgebruik te stimuleren. Meer dan 3000 potentiële prijswinnaars doen inmiddels mee.
Elk kwartaal wordt – naast kleinere prijzen – een hoofdprijs verloot: een fiets. Bij de jaartrekking zijn maar liefst drie fiets-en-win-fietsen verloot. Deze zijn gewonnen door: mevr. Ouderland, mevr. Buise en mevr. Buenen.
In de deelnemende fietsenstallingen van Eindhoven hangt een paslezer waar bezoekers aan de stalling kunnen in- en uitchecken met hun stadspas. De stadspas moet wel eerst geregistreerd worden op de website fiets-en-win.nl/eindhoven. Deelnemers ontvangen bij ieder bezoek aan de stalling winkansen en maken ieder kwartaal kans op prachtige prijzen zoals een fiets, toegangskaarten voor het Parktheater, PSV-prijzen, een jaarkaart HOME en nog veel meer. Deelnemende stallingen zijn het 18 Septemberplein, Heuvelgalerie en Winkelcentrum Woensel.
‘Fiets-en-win’ is ontwikkeld in samenwerking met Fietsberaad en de gemeente Apeldoorn.
Telefoon: